Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O NAS

Działalność wydawniczą rozpoczęliśmy już kilkanaście lat temu, a od dwóch lat (2020 r.) działamy pod nazwą Fundacja Rozpowszechnianie Literatury Chrześcijańskiej (RLCh). Od samego początku wydawaliśmy szereg publikacji w postaci książkowej i ulotkowej oraz znany na rynku chrześcijańskim kalendarz o nazwie Dobry Zasiew, który jest wydawany już od ponad 30 lat!

Celem Fundacji jest dotarcie do jak najszerszego grona czytelników z literaturą Biblijną na temat zbawienia w osobie Pana Jezusa Chrystusa. W ofercie znajduje się szereg komentarzy biblijnych, które podejmują tematykę biblijną, a zostały napisane przez wierzących ludzi, którzy oddali swe życie dla swojego Zbawiciela i Pana. Wierzymy, że Bóg używa ludzi, aby przemawiać do ludzi i każdy czytelnik może ocenić osobiście, czy dana pozycja prowadzi go do wiary w Pana Jezusa. 

Mając na uwadze rozprzestrzenianie Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa, wydajemy szereg traktatów ewangelizacyjnych, które w prostej i krótkiej formie niosą poselstwo Ewangelii do ludzi. 

Na przestrzeni lat poszerzyliśmy ofertę kalendarzy, które można znaleźć w naszym sklepie. Są one bardzo dobrym narzędziem całorocznego przekazu Słowa Bożego w formie zrywanych karteczek na każdy dzień lub tej samej treści w postaci książkowej. W ofercie są również kalendarze ścienne miesięczne z miejscem na notatki oraz dziecięce. Przydatna rzecz na prezent szczególnie w obliczu końca roku.

Każda osoba jest tutaj mile widziana. Dla tych, którzy chcą skorzystać z naszych komentarzy lub traktatów, a nie chcą od razu kupować książki, są dostępne również wersje PDF do pobrania (nie dotyczy kalendarzy).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, by przyniosła ona owoce wiary dla wieczności i poznania kosztownych myśli Bożych przez wierzących ludzi.

Niech Bóg błogosławi każdego odwiedzającego naszą stronę i sklep.

 

Serdecznie pozdrawiamy,

Fundacja RLCh

www.rlch.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl